| LaChatte a întrebat:

Exista prietenie adevarata? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Tuitiiii a răspuns:

Helau. Da. Exista prietenie adevarata, dar se gaseste foarte greu si trebuie intretinuta si ingrijita cu foarte mare atentie. Un prieten adevarat nu ti`l poti face intr-o ora, sau o zi. ci in aniwinking.Un prieten adevarat vine la tine si la 2 noaptea daca ai nevoie de el. Un prieten adevarat iti asculta off`ul chiar daca are o groaza de motive sa iti inchida gura. Un prieten adevarat poate avea 1.000 de motive sa plece de langa tine, dar el inca s-ar mai uita dupa unul ca sa ramana!happy. Un prieten adevarat nu se pierde usor. Si se uita si mai greu!:] Ai grija cine iti sunt prietenii adevarati si nu ai incredere in oricine! Bafta!happy

6 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Da

| IDN a răspuns:

Exista.dar nu are limita de timp, uneori poate fi de scurta durata.nu cred in prietenie pe viata(uneori nici casatoriile nu sunt pe viata)

| AllDayAllNight a răspuns:

Pff...in ultimul timp mi-am dat seama ca nu exista asa ceva! Cea pe care o credeam cea mai buna prietena(si o cunosc de mai bine de 8-9 ani)m-a lasat pentru un baiat, si pentru alti.winkingDeci cei mai buni prieteni sunt parintii.happy

| dianamariana2001 a răspuns:

Exista, dar unii pentru ca nu au ochii deschisi nu o vad!

| Tensor a răspuns:

Uneori doar parintii.In ei ai mereu incredere 100%...dar si unii straini iti pot fi prieteni dar mai mereu te vorbesc pe la spate,asa ca, ai grija ce faci! Mai intai trebuie sa ii cunosti ca daca nu, uneori vei avea de suferit! *(din propria experienta)*

| zncdragos a răspuns:

Da exista.Din 10 prieteni cu unu singur poti lega o prietenie adevarata, restul sunt pe intereswinking.