| Angelique a întrebat:

Cum descrieti o fata care pune interes doar pe aspectul fizic?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Aaaah. Pai spune asa de la inceput. De regula fete se uita dupa baieti dine formati (musculosi). Cu cat baiatul este mai gras sau mai slab, cu atat fata este mai putin interesata de el. Insa... Nu ai nici o astfel de prietena? Intreab-o pe ea pentru ca iti va putea mai multe informatii.

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Mai calculata decit cele care pun interes doar pe cardul bancar.

| LeontinAndrei a răspuns:

Fii putin mai explicita. Oricum nu se merita sa pui accent doar pe aspectul fizic deoarece odata cu inaintarea in varsta frumusetea incepe sa dispara. Mai bine sa fii asa cum esti tu originala si asta e. Cine te place o face pentru ceea ce esti tu cu adevarat si nu pentru ceea ce pari a fiwinking. O zi frumoasa

| Angelique explică (pentru LeontinAndrei):

Nu e vorba despre mine,trebuie sa fac descrierea unei fete pe care o interesa doar aspectul fizic la un baiat, dar baiatul care era indragostit de ea era slab si nu avea muschi, cam asa e povestea!

| Angelique explică (pentru LeontinAndrei):

Mersi mult pentru sfaturi!:*

| LeontinAndrei a răspuns (pentru Angelique):

Aaaah. Pai spune asa de la inceput. De regula fete se uita dupa baieti dine formati (musculosi). Cu cat baiatul este mai gras sau mai slab, cu atat fata este mai putin interesata de el. Insa... Nu ai nici o astfel de prietena? Intreab-o pe ea pentru ca iti va putea mai multe informatii.

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Superficiala.

| zăGhost a răspuns:

Superficiala.

| Ioanagabriellapop a răspuns:

Fitza.

| Ioanagabriellapop a răspuns:

Poate sa fie papusa tipu, sa-si deschida gura si sa-ti cada plombele de ce perle scoate. ii mai zici tu ceva, si-ti sparge fata happy.