| M1hai a întrebat:

Buna seara, puteti sa ma ajutati si pe mine, incerc sa elimin grasimea de pe abdomen, nu prea mananc mult si incerc sa slabesc, am facut abdomene, se cunoaste bine doar zona de sus cu 4 patratele dar vreau ca si zona de jos sa se cunoasca bine sa fie 6 patratele happy. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Ovysoru a răspuns:

Fa-ti abonament la sala..si lucreaza la aparate..sau intra pe Culturism.ro-antrenamente-antrenamente pentru abdomen. si vei vedea ce trebuie sa faci

1 răspuns:
| Medema a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu! Cica trebuie sa mananci 5 mese pe zi, dar trebuie sa mananci foarte putin si cu cel putin 2 ore inainte de somn! Sa alergi pentru ca abdomenele nu ard grasimea din acea zona(asa am auzit )!