| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Cum fac ca o fata care sunt prieten cu ea sa fim impreuna? mi-e frica ca o sa stric prietenia cu ea daca o iau prea direct

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te place isi arata ea deja daca nu ce se intampla vine apocalipsa? dani sunt milioane de fete in Romania eu numai vorbesc de europa numai vb de lume si tu de milogesti de una nu vrea pa next simplu sa stii ca nu le plac disperati, tu la varsta ta sti cei aia a fi impreuna cu cineva? esti sigur ca vrei asta? ce vrei de fapt fi sincer cu tine insuti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si ei ii place de tine, faptul ca sunteti apropiati si va cunoasteti e un avantaj. Totusi prietenia se poate rupe dupa un refuz de-al ei, dar asta e posibil fie ca o iei direct fie ca o iei incetul cu incetul Tu o cunosti, ar trebui sa stii cum ii place. Bafta!

| kandaraki a răspuns:

Aici sunt 2 variante:
1) iti va zice fata direct ca veti fi doar prieteni, tu incercand sa o curtezi sau
2) tu o cunosti destul de bine, o vei curta si ea te va accepta ca ceva mai mult ca prieten.
succes