| elmo a întrebat:

Iubesc o fata. Ea are prieten aproximativ de 2 luni. Si nu stiu ce sa fac, ea a fost cu mine in clasa dar acum in a 12-a s a mutat la alta scoala din oras. Si mi e frica sa i zic ceva de genul "te iubesc". etc, pentru ca mi e frica sa nu stric prietenia daca spune ceva,...

Răspuns Câştigător
| haskelebede a răspuns:

Spune`i ce simti. Nu cred ca va reactiona intr-un mod urat. Cine stie, poate chiar va fi mirata. Eu zic ca in viata ai nevoie de un pic d tarie si curaj. Spune-i! La urma vei regreta. Nu lasa pe maine ce nu poti face azi. Pana la urma esti baiat, si ar trebui sa iei atitudine. Nu ai de unde sa stii. Poate ca relatia pe care o are cu acel baiat nu e asa de serioasa cum pare. Succes! O seara frumoasa!:*

3 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Fi fara griji sigur nu se va supara.

| diia29 a răspuns:

Fai ce simti! poate si ea simte la felwinking
nu cred ca o sa se supere, e ceea ce simti, nu poti sta in calea sentimentelor.

| yubyta123 a răspuns:

Fa ce iti dicteaza inima si ratiunea nu poti sa stai cu indoiala in suflet