| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca prietena mea sa aiba orgasm

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Mangai pasaricalove struck si musco de sanilove struck

| Komododragosh a răspuns:

S-o stimulezi cat mai bine sexual bineinteles. Vaginul este principala sursa, stimuland-o cu penisul cat mai bine, avand diverse miscari, mai ample sau rapide, pipaind-o si pe sani sau pe restul corpului. Poti apela si la oral daca doresti, stimuland-o cu limba la vagin sau ai putea chiar cu degetele, ii poti da orgasm combinand ambele lucruri, jucandu-te cu si cu clitorisul ei. Succes!

| briosicabriosel a răspuns:

Pai excit-o foarte foarte tare, si dupaceea fa dragoste nebuna cu ea. tongue

| Alec a răspuns:

Komododragosh nu ai explicat deloc cum trebuie. Clitorisul e principala sursa a placerii unei femei. Preludiul ajuta mult, degeaba iti dau eu sfaturi acum, cel mai bine e sa te prinzi singur de ele, prin experienta. Iar daca ii faci oral concentreaza-te pe clitoris, poate ii bagi si un deget-2 in vagin, daca ii place, in fine nu prea ma pricep nici eu la asta. Komododragosh cum ai vrea tu sa o "stimuleze cu limba la vagin"? Sa ii bage limba in vagin? LOL.

| anonim_4396 explică (pentru Alec):

ba Komodo are dreptate, clitorisul face parte din vagin, sau esti student degeaba? cele mai multe femei au orgasm vaginal

| Tzuna a răspuns:

Dai un cap in gura

| Jackal7 a răspuns:

Cum sa faci sa aiba orgasm? Simplu. Mi-o dai mie o noapte...