| NickArrow a întrebat:

Cum fac sa rezist mai mult de 2 minute sa nu ejeculez? La a 2 masturbare rezist mai mult, dar altfel cum?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa cat tine masturbarea?
Cu cat mai rar cu atat mai sanatos si bine.
Vezi ca masturbarae excesiva duce la probleme de erectie sau imposibilitatea de a avea un acts exual normal cu o fata.

| NickArrow explică (pentru Violleta2022):

Stiu,dar eu vreau inainte sa o fac cu o fata sa stiu cum sa o controlez nu sa fac de 100 de ori pe zi manuela

| Violleta2022 a răspuns (pentru NickArrow):

Atunci te abtii sa mai stai toata ziua cu mana pe ea si o manipulezi doar odata la 3 zile, asa cum este normal si sanatos.

Răspuns utilizator avertizat
| felixf a răspuns:

Iti recomand cu caldura o carte: Secretele Taoiste ale iubirii, Tehnici orientale secrete de trezire si sublimare a energiei sexuale masculine, Autor Matak Chia, editura divia. Link la carte:

https://www.librariaonline.ro/......esult.html

daca cauti cartea pe scriptdb o gaasesti sigur in fromat pdf.

| felixf a răspuns:

Am gresit cartea, asta este: https://books.google.ro/......birii.html

| NickArrow explică:

Fara pastile vreau un raspuns

| Nuga32 a răspuns:

Încearcă să nu te mai masturbezi și o să vezi ce schimbări în corp o sa ai. Prima săptămână e crunta dar după ce trece o luna vei observa că te simți mai bine, și apropo in acest timp fara masturbare când o să vezi o fata o sa ai erecție doar că încearcă să te concentrezi pe alte lucruri nu te mai gândi la masturbare, meditează, citește o carte, sport, joacă te pe calculator sau altceva fara masturbare sau pornografie