| dinumariiia9ir a întrebat:

Cum fac un baiat sa ma placa sau sa ma bage in seama ca e misto rau! dau funda raspunsuri bune

Răspuns Câştigător
| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Pai.daca esti urata logic ca nu te placehappyDaca esti frumoasa ai sansedrooling. Doar bagate in seama cu el.ia si uh id-ul lui de la prietene ccunoastetiva mai bine daaa.lol

6 răspunsuri:
| VADIq a răspuns:

Dezbracă-te in faţa lui.
O să te placă garantat laughing

| OdDbAlL a răspuns:

Filtreaza cu elwinking

| Firdinica a răspuns:

Pai ar trebui sa:vorbesti cu el, sa il intrebi daca te place, sa ii atragi atentia stii tu chestii din astea.

| imitatiedeom a răspuns:

Spune-i ca il vrei rau, cu siguranta va merge, si subliniaza faptul ca nu esti proasta, cu siguranta te va crede...winking

| dinumariiia9ir explică:

Am id lui suntem colegi de clasa am nr sau de tel. dar nu l-am sunat nikiciadata de vorbit pe mess am vorbit dar la scoala sunt poate mai timida multumesc pentru raspunsurile voastre cu bune cu relelaughing