| Ada_2475 a întrebat:

Cum faci un baiat sa te placa cu care nu ai vb niciodata dar tot se uita la tine (holbeaza) incontinuu?big grin funda :*

Răspuns Câştigător
| CrinaDianaCluj a răspuns:

Ada, sfatul meu este sa iti faci curaj si sa vorbesti tu cu el, daca el nu vine sa vorbeasca cu tine.Iar in momentul in care incepeti sa vorbiti, lasa lucrurile sa mearga de la sine.Lasa-l sa te cunoasca si sigur o sa te placa, fii naturala si relaxata.Iar daca nu te place, nu iti fa griji, mai sunt baieti, nu e ultimul din rasa asta.happy pup

4 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Ai putea începe prin a vorbi cu el. Nu te poate place dacă nici măcar nu te cunoaște. Comunicarea e primul pas spre apropiere intre 2 persoane după părerea mea

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Bagate in seama, fal sa rada de la distanta nu se va intampla nimic. big grin

| asddsafdcfgt a răspuns:

Poi...incearca sa vorbesti cu el si fi curajoasa daca chiar il placi. Intreaba-l tu, poate e genul de baiat timid care nu spune ce simte. Asa mi se intampla si mie, am fost prea timida, dar acum eu nu mai stiu ce sa cred. Te rog uita-te si la intrebarea mea si da-mi un sfat!

| asddsafdcfgt a răspuns:

Scuze. La intrebarea mea "matura" era spus intr-un mod sarcastic, de aceea m-am cam panicat in legatura cu el.kiss mersi oricum.