| DenisaNicoletaG a întrebat:

Hei baietii... Vreau sa va zic ceva. Un baiat cand se,, holbeaza,, la o fata si cand fata se uita la el si el intoarce privirea fiinda se emotioneaza, e posibil ca baiatul sa placa fata?

22 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu neaparat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cel mai probabil...

| T0T a răspuns:

Da, e posibil.

| OldSoul a răspuns:

Depinde, cel mai adesea da.
Exista si cazul in care o "admira" si nu vrea sa fie prins.

| Sofer a răspuns:

Și da și nu. laughing poate doar sa o placa ca e frumoasa.

| Florentina9210 a răspuns:

Depinde de baiat. Acum daca se uita la ea in semn ca o place, e bine. Daca se holbeaza ca boul, doar asa ca nu are ce face, atunci e lipsa de respect din partea lui.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Florentina9210):

Nu se holbeaza ca boul, s uita pe ascuns de abia daca putea sa ma priveasca se intimida.

| Clorox a răspuns:

Da, depinde de baiat, poate doar te barfea sau poate chiar ii place de tine!
Eu cand barfesc persoane ma uit la ele si cand se uita la mine tot o fac laughing

| Divy a răspuns:

Sincer îți zic cel puțin eu așa fac laughing

| DenisaNicoletaG explică:

Faza e ca nu se uita incontinuu s euita pe ascuns si cand il prind isi intoarce privirea + ca imi mai si zambeste asa umpicut.

| Claudiu1905 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Baietii nu prea zambesc, si niciodata cand sunt concentrati, asta e pus pe fapte mari

| DenisaNicoletaG explică (pentru Claudiu1905):

Adica?

| Claudiu1905 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu e timid, joaca teatru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e musai sa o placa. Poate pur si simplu a ramas cu privirea la persoana aia dar cu gandul in alta parte si cand s-a simtit privit a intors privirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intimideaza, nu se emotioneaza, asa fac si eu la unele persoane, incerc sa le intimidez cu privirea

| BloodyLips a răspuns:

Poate s-a intimidat, poate a uitat sa se dea cu deodorant in ziua respectiva, poate iti "admira"corpul, poate a tras un pârț si se uita daca l-ai mirosit, mai bine ii zambesti si tu si vezi ce se intampla.

| jon987654321 a răspuns:

Poate vrea sa ii fure lantisorul de 18k facut cadou cand si-a facut buletinul.sunt multe variante

| AliceNeye a răspuns:

Da,e posibil...

| Regedesubmunte a răspuns:

Da, de cele mai multe ori, dar sunt și excepți!

| EmilCP a răspuns:

Da Sigur