| ale_8755 a întrebat:

Daca un baiat se tot uita la o fata(se holbeaza intr-un felbig grin)asta inseamna ca o placee no?

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Da, inseamna ca o place dar e prea timid sa faca primul pas sau se gandeste ca l-ar refuza daca ar indrazni.In majoritatea cazurilor baietii sunt mai timizi decat par, cu toate ca ei cauta sa arate altceva, asa ca cel mai indicat e ca si fata sa faca o miscare cat de mica, asta ar ajuta foarte mult si...cine stie, poate fi norocul fetei!

3 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Intr-un fel da dar mai mult de fapt baiatul o "dezbraca" pe fata si se gandeste ce ar putea face cu ea.

| noktambul a răspuns:

Sau poate fetei ii atarna un muc uscat dintr-o nara!
Sau poate fetei i s-a intins rujul sau i s-a scurs rimelul!
Sau poate fata e atat de penibila ca lui nu-i vine sa creada!
Sau poate chiar o place!

| anonima122 a răspuns:

Da assta e sigurr