| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Daca un baiat se holbeaza la tine in ore si se uita frumos,dar in pauze iti ia penarul si se joaca basket cu el, inseamna ca ta place sau te uraste?(chestia cu holbatul e de 3 ani)

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Te place si ca se uita la tine si ca-ti ia penarul ca sa iti petreci timpul cu el.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place

| neutrino a răspuns:

Nici una, nici alta. Inseamna ca e baiat.

| VampireBlood a răspuns:

Merci de funda!

| anca29 a răspuns:

Sa sti ca faza cu penarul nu e din rautate! Asa fac toti! Se joaca cu tine happy

| SeeNobody a răspuns:

Daca se uita indelung la tine e posibil sa insemne ca te place. Faza cu penarul o fac cam toti baietii dar incearca sa te uiti si dupa alte semne, poate vei descoperi ceva.happy

| andre111 a răspuns:

Depinde cati ani ai tu si cati ani are el?