| AndreeaDeea210 a întrebat:

Cum il conving pe iubitul meu sa ne mutăm impreună? Nu mai vreau sa stau cu ai mei.M-am saturat. Avem 3 ani impreună..eu 19 el 25

Răspuns Apreciat de Editori
| sofisis a răspuns:

Este o greseala imensa sa incerci sa fortezi pe cineva intr-o decizie ca asta. Daca tu consideri ca a venit momentul, muta-te singura iar mutatul cu el poate va veni de la sine. Daca il obligi in luarea unei decizii, s-ar putea sa va despartiti cat de curand. In plus, esti inca mica. Nu ai cum sa te sustii financiar si tu practic ii ceri lui sa te intretina. Aiurea.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii spui direct, ca vrei sa te muti cu el!

| Treaem24 a răspuns:

Simplu vb cu el explica-i