| Miriamm a întrebat:

Cum sa te " joci " cu un baiat? Sa-l faci sa te doreasca. [ in acest sens ]
O fata mi-a zis ca eu pot sa joc orice baiat pe degete, numai sa stiu cum. Si nu prea am experienta... Voi ce parere aveti? Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Pai trebuie sa fi tandra si sa stii sa iti arati adevarata fata in sensul ca prin ce esti el o sa te doreascawinking Trebuie sa fi copilaroasa, sa zambesti, sa stii sa glumesti cu el, sa nu il ignori, sa iti faci un obicei prin a sta cu elhappyDesigur este doar parerea mea! Sper ca am fost de ajutor^^ Daca nu scuze dar asta functioneaza la minehappy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca se refera adica, iti bati joc de el, te prefaci ca-l placi, adica faci gestuirle care le-ai face ca sa ii arati ca-l placi doar asa la baza. Cred ca la asta s-a referitthinking

| oOoLadyMoOo a răspuns:

O zi ii arati interes, a doua zi il ignori, sau te prezinti cu alt tip, a a treia zi ii zici ca e dragut, apoi il ignori iar dar un timp mai lung...
Asa il ambitionezi sa te aiba.
Funda?happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ellyna98 a răspuns:

Poi:
1.Afla ce-i place (poate il poti atrage)
2.Incearca sa-l complimentezi
3.Incearca sa vorbesti cu el...stiu si eu.invita-l undeva...
4.Incearca sa vorbiti(fata in fata sau prin mikro) si toncmai atunci sa prinesti un telefon de la "un iubit" (pentru. tel. poti folosi o alarma)
Nu stiu daca o sa mearga la tine dar la mine a mers cu varianta 3 si 4.