| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca a ejaculat in mine? A spus ca nu a ejaculat in mine si am vazut ca avea putina sperma pe mana lui, dar imi e frica ca daca putin tot a scapat in mine? Eu nu am simtit ceva lichid sa curga in mine, dar nu stiu.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa stii daca a ejaculat sau nu.
Posibil sa nu fii simtit, sau sa creada ca a apucat sa o scoata, inainte sa ejaculeze.
In price caz, daca nu esti in perioada fertila, nu ar trebui sa-ti fie frica de o sarcina.
Totus, de ce nu faceti sex cu prezervativ? Nu va musca, nu va mananca, nu doare, nu are efecte secundare si nu costa mai mult decat o bombonica. De ce ati risca o sarcina, pentru 2 lei?

| sofisis a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama daca ejaculeaza partial. Plus de asta sunt multi baieti/barbati care in timpul actului elimina mici cantitati de sperma pe care nici ei nu le simt. Deci...protejeaza-te!

| 90210 a răspuns:

Nu era mai bine sa folosesti prezervativul ca sa nu ai acum probleme de genu?

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu ai cum sa simti. Protejati-va!

| Gofigi a răspuns:

Nu ai cum să simți daca și-a dat drumul in tine poate nici el nu știe

| cristinutza07 a răspuns:

Cel mai sigur mergi la famacie si cere escapelle. E 55 de lei pastiluta si nu mai ai treaba si nici nu mai stai in stres. Pastila isi face efectul in maxim 48 de ore de la contactul sexual

| Inutarh a răspuns (pentru cristinutza07):

Dar mi e frica ca se dereglează menstruația.

| username2208 a răspuns:

O doamne... fetita mea cati ani ai si pe ce planeta te crezi?
1. Daca faci sex pentru prima data POTI ramane insarcinata.
2. Urina nu iese prin vagin, deci nu poate elimina sperma in acest mod
3. Dusurile intra-vaginale dupa un contact sexual care s-a finalizat cu ejaculare inauntru, NU elimina sperma din vagin
Te rog eu, nu mai da informatii eronate si nu vorbi in nestiinta