| Ale_Alina_1998 a întrebat:

Cum imi pot mari swla? o am de 17cm, cum mi"o maresc pana in 19 cm?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Păi fiind fată, e chiar simplu: schimbi partenerul cu unul mai „dotat".

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Las-o sa creasca singura!

| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului privind strict lungimea acestuia nu are o importanta deosebita, sau prea mare daca nu are si o grosime adecvata/proportionala cu lungimea. Dar ceea ce reprezinta adevarata important este virilitatea si potenta manifestata in timpul actului sexual. Probabil ca vei intelege acest aspect doar prin experimentari si numai dupa inceperea vietii sexuale cand vei ajunge la concluzia ca de fapt cel mai important aspect/conditie intr-un contact sexual il reprezinta de fapt timpul efectiv de sex/penetrare, adica cat timp esti capabil sa-ti mentii penisul in stare erecta fara a se produce ejacularea involuntara. Doar cu un penis mentinut multa vreme in stare de erectie, poti spera sa reusesti sa satisfaci o femeie prin aducerea ei la starea de a avea orgasm la terminarea actului sexual. In concluzie se reuseste cam acelasi lucru si cu un penis de 14 cm ca si cu unul de 19 cm, insa ceea ce conteaza de fapt cu adevarat, este "marimea/dimensiunea" timpului, a lungimii sexului, si capacitatea de a-ti mentine penisul in stare erecta si retinerea ejacularii atat timp cat doresti pentru a continua sexul fara intrerupere pana cand femeia ajunge sa fie satisfacuta si/sau sa aiba si orgasm. De asemenea un barbat poate excita si sa-i provoace placere, satisfactie si orgasm femeii, folosindu-se de degete de buze si limba. Un penis mare, lung si gros dar "bleg", n-are nicio valoare daca nu provoaca placerea asteptata. Mult succes in viata sexuala!

| DariusMihai a răspuns:

Cauta pe neg Exercitii pentu marirea penisului si o sa gasesti, trebuie sa le faci zilnic, un priete a incercat si chiar a functionat.2 cm in 1-2 sapt

| heisennnn25 a răspuns:

Cu patentul.

| Violleta2022 a răspuns:

Acum si fetele au penis, ori esti hermafrodit?

| Ale_Alina_1998 explică (pentru mihai69):

Mersiiiiiii

| HappinessForever a răspuns:

Faci asa : in fiecare zi la orele 15:00 mergi la baie, asezi 2-3 lumanari, trebuie sa fie o atmosfera placuta. Tragi aer in piept, decalotezi sula si canti asa : melc, melc codobel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba partenerul.