| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca unei fete nu ii place sa ii atingi sanii sau fundul? Exista fete "cuminti"?

Răspuns Câştigător
| TheLastSmile a răspuns:

Da! exista fete cuminti.Nu toate fetele sunt panarame(scuz exprimarea)Unor fete le place lucru asta(sincer eu zic ca stau cu baieti doar pentru a fi pipaite), dar altor fete nu le place(ex.eu).Daca stai cu o fata si ii tot pui mana pe sani si fund(cand sai cu ea, accepta si astfel de fete dar ff putin), inseamna ca stai cu ea pentru forme.Multe fete cauta un baiat care sa le placa pe ele nu formele.

9 răspunsuri:
| CandyES a răspuns:

Se trage, se da in spate, pleaca sau iti da o palmahee hee. Dar in majoritatea cazurilor chiar si fetele "cuminti" se lasa uneori duse de val, se mai intampla laughinghee hee.

| ByaSimpleGirl a răspuns:

Pai ori se indeparteaza brusc ori iti da o palma sau daca ii place si vrea din ce in ce mai mult e curva si da exista fete cuminti

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Normal ca exista fete"cuminti"laughing

| GeoloveTwilight a răspuns:

Deci, eu sunt fata si iti spun sincer. Oricat te-ar placea o fata nu o sa accepte sa ii atingi anumite zone in fata oamenilor. SI daca nu sunteti impreuna. Decat daca e o mare(scuze) curva. Adica pe bune. Chiar daca i-ar placea(si daca te place, ii place crede-ma) nu te-ar lasa. O umilesti in felul asta. Cel mai bine ar fi pur si simplu sa te dai la ea sa vb. si dupa poate sa o atingi. Dar nu direct. PAC! Una peste san.straight face succes!:*

| LoveNiki a răspuns:

Eu uras acest lucruhee hee
DA exista aceste fete...

| eko a răspuns:

Daca nu ii place iti va indeparta mana din zona respectiva sau iti va spune direct. si da exista fete "cuminti".

| crzcristina a răspuns:

Iti dai seama ca nu-i place s-o atingi cand isi schimba brusc expresia fetei, se schimba la 180 de grade, nu mai vorbeste cu tine, iti da peste palme etc. In esenta cred ca toate fetele lor sa fie atinse, sa se simta dorite dar depinde de moment. Daca nu vrea sub nici o forma sa fie atinsa niciodata este frigida si mai bine o lasi. Multe fete nu vor sa fie atinse in public, nici macar o palma pe fund in gluma sau chestii de genu.

| Kitty_7799 a răspuns:

Iti indeparteaza mana, iti spun sa nu le mai atingi.sunt o gramada de moduri de a te exprimahee hee

| LVLevel a răspuns:

Multumesc