| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti gasi o prietena, eu sunt in clasa 5, sa ne plimbam...etc.

Răspuns Câştigător
| EditionSex a răspuns:

Sal.Vei afla singur cand esti pregatit pentru o relatie.O relatie nu tio faci tu asa cand ai timp, trebuie sa-ti gasesti si genul de fata si la inceput sa faceti multa comunicare si sa stati impreuna ( sa faceti temele impreuna sa petreceti cat mai mult timp posibil chesti de astea).Iar daca observi ca si ia iese cu tine ori de cate ori insemna ca te simpatizeaza si curand o sa incepeti o relatie (altcumva n-am cum sa-ti explic tie la varsta ta) Funda ^-^?

| artagonlord a răspuns (pentru EditionSex):

Thx, eu cautlaughing
Poate o sa dureze 1-2 ani pana gasesc pe cineva potrivitwinking

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Asta e o intrebare la care vei gasi raspuns, de unul singur, in timp!

| gingergirl1 a răspuns:

Hai ma lasati-l in pace! laughing Voua in clasele mici nu v-a placut de nimeni? Bine ca zis ca vrea doar sa se plimbe si altele nu sa faca alte prostii! tongue
Cum iti poti gasi o prietena! Pai la varsta ta ar ajuta o floare, niste zambete si gesturi dragute!
Asteapta sa mai cresti putin, sfatul meu! Pe urma poti avea o reletie serioasa, nu acum!

| artagonlord a răspuns (pentru gingergirl1):

laughingde ce la toti vi se pare ca in clasa a 5-a nu poti avea o relatie serioasa, acum sa fim seriosibig grin

| gingergirl1 a răspuns (pentru artagonlord):

Pentru ca...esti cam prea mic! De exemplu la mine la scoala copii de clasa a 7a, a8a sunt "cupluri"2-3 zile MAXIM o saptamana! Vorbesc serios!laughing

| artagonlord a răspuns (pentru gingergirl1):

Eu am un prieten care ii pe a8-a si are pe una de un an sau cv de genulaughing

| RichardCezar a răspuns:

Cum sa ai o relatie serioasa in clasa a 5-a? Tu nu iti dai seama, tu crezi ca e posibil sa ai o relatie serioasa dar foarte foarte rar se intampla sa existe o relatie serioasa de lunga durata la 12-13 ani.

| Misteriosulboschet a răspuns:

Bai disperatule e normal ca nu te place nimeni daca esti asa.In clasa a5a nu ai tu habarn de prietena.

| Rule a răspuns:

Eu pe cind eram a 5 ma dadeam iarna cu sania, vara cu baietii dea vats-ascunsa, pe atunci nici idee nu aveam de intilnit sau de genu