| Alexandra097 a întrebat:

Cum ma pot baga in seama cu un baiat de care imi place? Dar sa nu par diserata big grin.

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el ca si cu un amic si apoi dupa ce te-ai saturat de vorbit ii zici ca-l placi?

| SerafimHD a răspuns:

Din cel mai ciudat lucru se poate naste o discutie interesanta... nu stiu gaseste un subiect comun despre care ati putea vorbi si fa tu primul pas nu trebuie sa spui BUNA! Eu+tu=love. Trebuie pur si simplu sa stii sa comunici, nimic mai mult.

| Alexandra097 explică (pentru SerafimHD):

Nu ma ajuta cu nimic raspunsul tau... dar oricum apreciez happy

| davutu a răspuns:

1.e disperata
2.vb cu el
3.vine de la sinewinking
Fundita?