| Șosețică a întrebat:

Mama mea nu ma lasa ma ma uit la true blood si eu il ador, ce sa fac? laughing adica cum sa o conving sa ma lase. [mentionez ca va fi greu sa o conving. si ca nu prea vreau sa ma risc incat sa ma uit fara stiinta ei. ca se prinde repede laughing]

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Eu ma uit tongue si am 14 laughing Mama stie si ea se uita tongue Oricum eu il ador, uite-te pe net cand esti singur/a. Este super sezonul 4 happy. Astept si 5-ul in vara asta. O zi buna!

| C8PILUcool a răspuns:

Nu e ala de tine ma la 12 ani ce sa zic,eu nu ma uit, nici nu am auzit de ei pana astazi, din vina ta.

| raluca250 a răspuns (pentru C8PILUcool):

Atunci de unde stii ca nu e de tel/ea?raised eyebrows

| Wehrmacht a răspuns:

Uita-te ma fara sa stie. Elimina toate posibilitatile de a fi prins(a).