| BobbyAndrei a întrebat:

Cum pot convinge o fata sa faca sex cu mine? Pt ca era sa o conving dar trebuia sa plece acasa si nu am reusit, iar metoda asta nu mai merge, deci cum o conving?

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Dar ce metoda ai folosit, de nu mai merge? ai adormit-o?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa o convingi? daca are o relatie cu tine si considera ca e cazul sa faca sex va face

| kandaraki a răspuns:

O fata nu trebuie convinsa sa faca sex cu tine, daca nu ati facut inseamna ca nu te vrea.

| superuamen a răspuns:

Nu poti sa pacalesti nici o femeie dragalaughing) daca vrea sa faca face, "a trebuit sa plece acasa" laughing)) inseamna ca nu a vrut si te-a mai lasat si cu ochii in soare