| Mariusfl93 a întrebat:

Cum pot deveni actor în filme xxx?

Răspuns Câştigător
| UnTipObisnuit a răspuns:

In general experienta nu este ceea vazuta de tine. Daca te interesezi vei vedea ca e destul de "naspa" sa fii actor xxx. Evident are si parti bune. Dar nu te vei putea "bucura" de experienta ca si cum ai face-o in viata reala si ai fi si platit.
Sa ai penisul mare/gros nu este asa de important pe cat sa fii atragator, de preferat cu patratele si muschi.

8 răspunsuri:
| UnTipObisnuit a răspuns:

Nu cred ca iti doresti asta

| Mariusfl93 explică (pentru UnTipObisnuit):

De ce

| Mariusfl93 explică (pentru UnTipObisnuit):

De ce oare nu crezi

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Mariusfl93):

Cu un viermisor care priveste sireturile adidaslor nu ai sanse.winking laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

în 26 Mai | Rusu_Marius_Florin_1993 a întrebat:

Salut, am 25 de ani si am inceput viata sexuală cand ne-am dezbrăcat nu vrea sa se scoale.

| alina2k18 a răspuns:

Tre' s-o ai marewinking sa rezisti big grin si sa dai bine pe camerawinking
Contact Zoltan Nagywinking sau du-te la Budapesta laughing

| Mariusfl93 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Acum iau un tratament

| asdf2kpower a răspuns:

Trebuie să ai obiectul muncii (zis și Rădoi) la o altitudine mai mare decât a lui Jordi El Nino Polla sau Johnny Sins.