| oricine220 a întrebat:

Cum pot face sa il recuceresc? Eu inca il iubesc

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Rapestel si va vi langa tine mereu, asa imi iubesc si eu cardul bancar stiu

| neutrino a răspuns:

Nu mai ai cum, stii bine ca el nu iubeste pe "oricine" si oricum.

| Doub a răspuns:

Daca el nu te iubeste, degeaba.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu te lua dupa astia, toate relatiile care nu merg e posibil sa mearga daca unul iubeste neconditionat si-si arata iubirea! Insa daca el nu iti raspunde dupa ce tu faci repetat niste gesturi foarte dragute, atunci nu mai este nimic. Abia atunci...

| Exilee a răspuns:

Ce le ai, ce le ai, ce le ai... meriti si tu un gram de malai, de malai, de malai.
Ma topesc, ma topec, ma topeeesc, gandurile inimii ma strivesc, ganduri care sa ti ofereee, la printese ca ale tele, din partea mea acum iti ziiiic, un gest al inimii aurit.

| Exilee a răspuns:

Vezi ca nici nu m-ai cucerit, spre deosebire de mine.

| Drolja a răspuns (pentru Exilee):

Nu mai trage prenadez.

| Exilee a răspuns:

CU el aveam de gand sa ma barbieresc.

| Bishopp a răspuns:

Nu face nimic, dar nimic. nu-i arata ca il iubesti. daca tine la tine te va cauta el si daca te cauta el ii spui ce simti.

| oricine220 explică:

Inca vorbim...dar nu stiu ce este in capul lui

| SkyPilot a răspuns (pentru oricine220):

Uneori merge sa ii arati cat de mult il iubesti tu. Dar sa ii arati, nu sa ii spui, si fara sa te tii scai de el. Il iubesti neconditionat si nu astepti nimic de la el in schimb.