| Andrewwwbb a întrebat:

Cum pot face să rezist mai mult când mă masturbez? Imi dau drumul prea repede.

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este in primul rand psihic, ca sa rezisti mai mult cred ca ai nevoie mai ales de practica reala si da afecteaza psihic faptul ca te gandesti numai la asta si ca urmaresti filme porno multe!
daca nu rezisti atunci cand te masturbezi daca ai face sex pe bune, iti dai seama ca nu ai face nicio branza

ma mir ca la aceasta intrebare nu a raspuns "experta TPU", doamna jasmina aceasta 'profesoara de sex', un fel de laura andresan dar varianta de colectie, adica old happy

uite ce te invata profesoara laura : https://youtu.be/HDjRpx0KEtQ

| mihai69 a răspuns:

Simplu. Când simți că se apropie orgasmul, pur și simplu te oprești. Eventual mergi la baie și faci un duș scurt...
Și tot așa, de câte ori poți.

| Hyperion7 a răspuns:

Renunța la pornografie.

| ReddY25 a răspuns:

Lasă prostiile și fii serios

| 94Lucifer94 a răspuns:

Trebuie sa o faci de 10 ori pe zi

| GeorgeCosmin a răspuns:

îți recomand să citești Moromeții de Marin Preda

| Iulianabc a răspuns:

Cauta pe google găsești spray pentru asa ceva

| GreenOrNot a răspuns:

Gandeste te la bunica ta fara haine pe ea si la alte chestii care nu te vor face asa excitat (recomand animale, sper ca n ai astfel de placeri...)