| Georgiana10937 a întrebat:

Cum pot să îi câştig inima băiatului de care îmi place?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Atunci cand ti se ofera ocazia sa fii in preajma lui, nu ezita sa flirtezi cu el pentru a-ti face interesul evident - tine minte: barbatii nu sunt orbi la astfel de semnale, astfel ca, daca si el a simtit chimia dintre voi, va reactiona, intr-un fel sau altul.

Ce ai de facut? Nimic altceva decat sa zambesti, sa il privesti in ochi (fara a insista mai mult de cateva secunde) si sa il atingi, ocazional, ca din intamplare.
Chiar daca il placi enorm si visezi la el de ceva timp incoace, aminteste-ti ca barbatilor le place sa fie ei vanatorii, nu prada. Dupa toate eforturile de mai sus, retrage-te subtil si asteapta sa vezi ce se intampla.Incearca sa nu il sufoci, la fel cum nici tie nu iti place sa fii sufocata. Nu incerca sa il verifici tot timpul si lasa-l pe el sa iti spuna ce a mai facut. De cele mai multe ori va fi in preajma prietenilor sa-i, si nicidecum inconjurat de un harem de femei, asa cum iti imaginezi tu. Da-i ocazia sa iti simta lipsa.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca el nu te place e timp pierdut.

| RAY a răspuns:

Daca nu e atractie fizica nu ai ce face

| corbulalbrosu a răspuns:

II trimiti o poza cu tine intr-o ipostaza super sexy. De obicei succesul unui astfel de demers/actiune intreprinsa este una ....garantata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa i-o castigi. Nu e un trofeu. Daca iti place de el trebuie sa-i vorbesti, sa petreceti timp, sa fi draguta cu el si cel mai important sa fi tu. Iar daca te va place si el, totul bine si fumos, in rest..nimeni nu poate detine pe nimeni! happy

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Nu poti face asta trebuie sa te placa si el pe tine

| Roliii a răspuns:

Da-te pe langa el dar ai grija sa nu te foloseasca ca pe o cur*a

| dopeMarian a răspuns:

Te duci si-l saruti direct, baietilor le plac asemenea lucruri, chiar si mie happy

| bufnita69 a răspuns:

Mergi la pacanele si premiul sa fie inima lui... si incerci sa o castigi