| Anxiousy a întrebat:

Va rog vreau mai multe sfaturi http://www.tpu.ro/......-si-facea/

In seara asta ma duc la ea m-au invitat ai ei sa ma duc la ea(fara sa stie ea) si a spus ca ne impacam, dar in afara de scuze ce pot face, ca si aseara mi-am cerut scuze si degeaba :(

2 răspunsuri:
| gojira a răspuns:

Ti-am raspuns si acolo dar iti raspuns si aici si sper sa intelegi, iti zic sincer ca prietene ta se victimizeaza si dupa parerea mea nu impartasiti aceleasi sentimente. daca s-a suparat doar pentru atat si se desparte de tine din motivul asta, nu tine deloc la tine. nu mai fi atat de moale si prostit de femei.

| Anxiousy explică (pentru gojira):

Stiu ca are si ea o vina, dar crede-ma ca doar eu am gresit si din cauza asta sunt suparat, ca am gresit eu, daca gresea doar ea, nici nu mai vroiam sa aud de ea! Dar diseara cand ma voi duce la ea, imi voi scoate respectul si "barbatul" din mine si nu voi pica ca un catelus(pampalau) in fata ei, ii voi spune ca ii respect decizia, ca daca asa vrea, raman doar amintirile placute, nu ma voi ruga de ea si nu ii voi jura cat de mult o iubesc etc, o sa ii zic doar ca stie ea ca o iubesc, si o sa ii zic ca nu mai vreau sa fim impreuna daca asta doreste, dar vreau doar sa imi scuze mie partea din vina, sa nu stau suparat. Cum mi-a zis si tata odata, o discutie, ca sunt prea foc dupa ea, ca nu le vad pe celelalte care mor dupa mine, ca mai are putin si imi pune zgarda, unde imi este respectul? etc.