| iann a întrebat:

Cum pot sa-l recastig pe fostul, cu care inca mai tin legatura (curios...), avand in vedere ca o alta fata i-a cam atras atentia...? naspa situatie, nuh?

9 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Poti sa te intalnesti cu el, sa-l asculti, sa faceti lucruri impreuna, sa-i acorzi gesturi tandre, sa-l faci sa te sarute.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Stai mai mult pe langa el, afla daca mai are sentimente pentru tine, incearca sa o indepartezi pe acea fata care i`a atras atentia de el, vorbeste cu el ...si poate o sa va impacati :*

| RainboyDash a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i ca iti este dor

| neutrino a răspuns:

Tu l-ai avut si l-ai pierdut. Acum da si altcuiva acesta sansa.

| iann explică (pentru neutrino):

Nu am mentionat motivul despartirii si nici daca am fost sau nu eu cea vinovata... pur si simplu doresc o metoda mai putin "disperata" ca sa ma impac cu el (avand in vedere ca in peisaj a mai intervenit si o alta fata).

| dragos9234 a răspuns:

Daca ai mai fost cu el dar v-ati despartit...ce mai puteti astepta unul de la altul?

| Mlov3u4ever a răspuns:

Vb cu el...vezi daca mai e interesat de tine, daca te mai place.Succes!happy

| iann explică:

Daca e primul raspuns care ti-a venit in minte inseamna ca e o metoda pe care de obicei o pui tu in aplicare. Te felicit pentru sinceritate, dar din pacate nu primesti funda! laughing

| JonnyStyle a răspuns:

laughing bine zis