| alexstar_1336 a întrebat:

happy Am o probleme in legatura cu o fata straight face Imi place foarte mult de ea,dar ea mi-a zis ca mai tine la fostul si ca nu poate sa-l uite,dar ii place si de mine, am iesit de multe ori pe afara ne-am tinut de mana ne-am pupat pnm..si nu stiu ce sa fac,cand ma gandesc la ea ma simt nasol ca nu o pot ajuta si simt asa un gol in stomac rolling on the floor) ma simt foarte naspa, acuma 2 zile s-a suparat ca a luat o nota mica la scoala si s-a descarcat pe mine straight face si m-am gandit sa o las putin timp pana isi revine, e bine ce fac? sau? Ce sa fac sa o recastig? sad

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

E nehotărâtă atâta tot. Nu ştie ce vrea.

Stai lângă ea ca un amic bun pentru că nu ştii niciodată de unde sare iepurele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consoleaz-o si tu, spunandu-i ca e doar o nota, care nu are nici o valoare si nu iti poate influenta deloc viitorul. Treptat, daca nu vei fi un nemernic se va apropia de tine si il va uita pe acela. Sper ca te-am ajutat, amice!

| alexstar_1336 explică:

Va multumesc foarte mult!

| Anonim28282893949 a răspuns:

Cand e suparata incearca sa o imbratiseji strans. Si eu sunt fata si imi doresc acelasi lucru. Daca ea te doreste cu adevarat va veni la tine. Oricum incearca sa stai aproape de ea mereu si sa ii arati ca iti pasa.

| anonim96783742 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fii cu ea mereu, fie greu fie bine... Așa va incepe sa te iubească și să-l uite pe fost. Și cine știe... Poate iti da si păsărică la desert happy

| alexstar_1336 explică (pentru anonim96783742):

Probleme e ca acuma s-a suparat ca a luat o nota proasta si am zis sa o las. Fac bine ca o las sa se linistiasca sau? asta s-a intamplat ieri a fost faza asta...

| alexstar_1336 explică (pentru anonim96783742):

Probleme e ca acuma e suparata cu faza cu nota...sa o las sa se linisteasca sau sa vorbesc cu ea? sad