| barky a întrebat:

Cum pot sa ma opresc din masturbare?

Răspuns Câştigător
| vlad255 a răspuns:

Buna! si eu am avut problema asta! dar acum nu ma mai masturbez, sti cum? ei iti voi spune!
NU are nici un rost sa te masturbezi nu duce la nimic si nu e lumea mai frumoasa daca te masturbezi!
iti repet si eu am avut problema asta!
Tu te-ai obisnuit sa te masturbezi!
mai greu e sa te opresti! e simplu! o zi nu te mai masturba si a doua zi si tot asa pana nu iti mai vine sa te masturbizi! pentru ca nu duce decat la tulburari sexuale(pe creier)! si nu cred ca vrei sa ai asa ceva! nu e bine sa te masturbezi! azi incearca sa nu de mai masturbezi asa si maine! a treia daca vrei! a patra nu! si pana nu mai iti vine sa te masturbezi!
SPER CA TEM AJUTAT happyhappyhappyhappy

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Trebuie sa ai VOINTA, sa iti doresti din tot sufletul, sa te gandesti si sa realizezi ca nu esti pe calea cea buna si sa iti ocupi timpul cu alte lucruri.De fiecare data cand iti vin ganduri din acestea, gandeste-te imediat la altceva.Bafta! happy

| barky explică:

Dau funda moca! happy

| barky explică:

Baiat cu 3% smug

| anonima3389 a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca faci acest gest nu primesti bani sau altceva, nu castigi nimic daca o faci doar satisfacere, nu faci o zi, stai afara departe de filme, cu lume sa nu te masturbezi si a doua zi o sa fie simplu.