| Deucii a întrebat:

Cum pot sa-mi fac fostul iubit sa ma creada ca l-am iubit sh il mai iubesc? Plzz

7 răspunsuri:
| Merry24 a răspuns:

Un singur sfat: prin fapte si nu prin vorbe, stai lin in banca ta si incearca sa nu faci greseli.

| Ympakt a răspuns:

1.pai trimitei un mesaj de dragoste
2.pai da-mi mesul lui ca il comving eu
3.sau intra pe termometrul dragostei si trimitei un mesaj dala de dragoste super tare
4. daca mai vrei sfaruri da-mi buzz! pe mes andrey_parkour_barbu@yahoo.com
BAFTA SA MEARGA SFATURILE

| ScOrPiOnU10 a răspuns:

Intra pe termometrul dragostei si trimitei un mesaj dala de dragoste super tare

| maryo238 a răspuns:

Pai vb cu el. vorbeste deschis cu el si spune-i tot ce simti si ai simtit pentru el. si poate daca te chinui sa plangi un pic te va credehee hee

| ionutz9696 a răspuns:

Culcate cu el si.laughing

| andreeabdr a răspuns:

Sincer si eu am mai fost in situatii ca asta si crede'ma ca e destul de dificil.eu sunt geloasa si intotdeauna ii repetam daca nu ma interesa de tine insemna ca nu te iubesc.ma intereseaza deci te iubesc :X...dar la o varsta frageda nu poti sa zici ca e iubire...e mai mult o atasare. intelegi?! si sincer eu am incercat sa ma feresc sa ma "indragostesc"

| mitzulea a răspuns:

Vorbeste cu el deschis spune-i ceea ce simti fara sa-ti fie rusine succes