| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de gelozie? Adica sa nu mai fiu asa geloasa, sa fiu putin nepasatoare? De exemplu, sam o relatie de 8 luni. cu un baiat, si cand vad ca ii da vreuna cerere, sau ii da like-uri, sau cand se uita vreuna la el... nu suport.
Dati-mi si mie sfaturi va rog, cum sa fiu, cum sa scap de gelozia asta? Dau funda pentru cel mai bun sfat, multumesc!

4 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

Buna Nebunatico`, si eu sunt la fel ca tine, dar daca tu esti sigura ca el te iubeste nu ai de ce sa-ti faci griji, pana la urma unele daca se uita, raman cu uitatul, pazeste-ti ce-i al tau si ai grija sa nu ti-l ia nimeni :*!

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru Angel_8399):

Da, asa e, ai dreptate. :*

| sensualus a răspuns:

Mda, ai si un nick de geloasa patimasalaughing)

| Ðoolke_Myhaela_1985 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi happy! Il iubestii si iti e frica sa nu il pierzii... de aia esti geloasa.