| TheKet a întrebat:

Cum pot sa scot o fata in oraș chiar dacă nu am ieșit niciodată dar o plac foarte tare?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea, daca vrea sa iasa cu tine?

| Lili514 a răspuns:

Intreab-o fata in fata, fii direct, fetelor le plac baietii directi si siguri pe ei. Sau daca nu ai curaj, scrie-i pe o retea de socializare. Bafta!

| TheKet explică (pentru Violleta2022):

E complicat

| RoCkKiD a răspuns:

In principiu trebuie sa o intrebi, in absenta acordului risti cativa ani de inchisoare. Dupa ce ai trecut de partea cu intrebatul si ai obtinut acordul te uti si tu la ea pe FB sa vezi ce ii place apoi compari preferintele ei cu bugetul si puff, ai gasit locatia.

| PIPER23 a răspuns:

Nu o scoţi! O inviti politicos. Nu este nimic gresit sau anormal in asta. Din contra, este chiar foarte simplu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru TheKet):

De fapt, nu-i complicat deloc. doar 1 singura fraza si poti afla adevarul, dar pentru asta trebuei sa deschizi gura!