| Clodmod a întrebat:

Imi place foarte tare de un baiat... Astazi am iesit in oras cu o prietena si ne-a vazut si el (nu l-am invitat) si m-a speriat razand pe la spate. Tot scoate limba catre mine si rade (asa e el). Intr-o excursie am dezvaluit secretul ca imi place de el si un prieten de al lui l-a intrebat daca ma place. Baiatul de care imi place mie a spus ca ma place putin (excursia a fost in iarna asta). Ne-am distrat azi, adica el a luat niste crengi si le-a frecat pe la p*** (pe pantaloni) si le arunca spre mine razand. M-a rugat sa ii scot acadeaua din gura. Face toate gesturile astea si stie ca il plac. Ce ar trebui sa cred?: ma place sau nu?

8 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

laughing Saracu'...redus mai e ala.
Iar tu ii scuzi imbecilitatea cu trei cuvinte seci: "Asa e el"? rolling on the floor
Cu urmatorul baiat care o sa-ti placa, fa si tu la fel, adica, freaca-te cu o creanga pe la sex si arunc-o spre el, sa vezi ce zice ala. Daca nu ridica praful in urma lui, inseamna ca... pixu' roz, o fi vreun nou mod de curtare si am ramas eu in urma cu moda. big grin

| kenNNzorFTW a răspuns:

Lol "el a luat niste crengi si le-a frecat pe la p*** " rolling on the floor))

| anoxdox a răspuns (pentru kenNNzorFTW):

Cred ca ala in loc sa frece fetele de p**** freaca crengile rolling on the floor

| kenNNzorFTW a răspuns (pentru anoxdox):

laughing))

| anoxdox a răspuns:

U crezi ca e amuzant sa se frece cu crengi la pl*** si dupa sa le arunce dupa tine eu nu cred ca e amuzant cred ca e jenant sincer laughing dar nah in fine eu cred ca ii si place de tinewinking

| Clodmod explică (pentru anoxdox):

Asa e el... adica asa se joaca si radee

| Th3RiP a răspuns:

Te place chiar tare crede-ma happy

| Yllona21 a răspuns:

rolling on the floor)