| cristinaanamaria a întrebat:

Cum pot uita un baiat? sufar enorm, sunt distrusa psihic, efectiv clachez, mi-am taiat venele pentru el, am mai suferit dupa unu 6 ani, nu vreau sa se intample iar am fost ranita a 2 oara in viata, sunt extrem de sensibila si pun tot la suflet, cel mai tare ma doare ca dupa ce am facut-o cu el a zis ca il doare in cot de mine, eu pusesem sentiment in relatie, la fel mi-a facut si primul, acum si al 2 (am 22 ani)

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Data viitoare cand mai incerci din astea gandeste-te ca stii tu cine de jos de-abia asteapta noi suflete pe care sa le chinuie. straight face

| alone a răspuns:

Sunt niste dobitiki c nu stiu sa aprecieze cea c esti ar trebui sa incerci sa uiti si sa o iei d la capat, nu-ti distruge viata pentru niste oameni asea sunt multi ca ei p pamant si st multe fete care ai trait c traiesti u acum si daca el au putut sa treaca peste inseamna ca si u poti sa mg mai departe! incearca sa nu-ti mai amintesti ca exista tine-ti mintea ocupata cu ceva, in momente d astea nu conteaza c faci dar sa nu stai degeaba...imi pare ft rau ca suferi sincer si daca ai nevoie de mine st aici:*:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| andreea_4134 a răspuns:

Asa sunt si eu; pun imediat suflet si apoi sunt dezamagita, dar nu am ajuns asa de departe; incearca sa fii tare si uita sau macar incearca, totusi ai 22 ani trebuie sa fii mai matura. Te pup si ai griha ce faci

| Ambrus a răspuns:

Ti-ai taiat venele? De ce? Credeti ca daca va taiati venele, va simtiti mai bine, vi se indeplinesc dorinte sau ce? Nu, iti faci doar rau. Nu ganditi, vaai.

| alina_5238 a răspuns:

Buna.
Numai faptul ca ai 22 de ani ar trebui sa te mai maturizeze, sa nu mai pui la suflet tot. Gandeste'te si tu... un baiat nu merita sa plangi, sa suferi, sa iti tai venele, etc pentru el. In primul rand te'ai distrus pe tine psihic si apoi, daca nu reusesti sa fii putin mai dura, mai tare, iti distrugi viata. Daca continui asa pentru fiecare baiat care te lasa balta, o sa sfarsesti cu depresii. Incearca si tu sa nu mai intretii relatii sexuale cu toti iubitii tai. Fii mai selectiva. Alege ce e bun pentru tine si ce ti se potriveste. Din cate vad, tu ai dat numai peste golani, care nu merita nici doi bani. Pt asemenea baieti sa iti distrugi tu tineretea? Hai sa fim sinceri sunt o multime de baieti in lume.
Fii tare si incearca sa treci peste.
Sper din tot sufletul ca te'am ajutat:*:*
Pa, pa.