| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Cum poti avea incredere in cineva care iti spune in fata "te iubesc " iar pe la spate te inseala cu tot felul de...

parerea mea este ca daca chiar "te iubeste" macar sa iti demostreze chesti asta straight face

ma enerveaza baietii care isi bat joc de fetele naive care cred ca au ajuns in rai alaturi de tipul respectiv

voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

E simplu. Multi spun "te iubesc" fara sa o simta.

5 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Baietii asa sunt construiti,sa fie cat mai multe. Trebuie sa-si gadile mandria barbateasca.
Altii inseala ca au motive. altii ca asa sunt ei.
Dar, nu mai generalizati.
''Te iubesc'' trebuie si demonstrat, nu doar spus. Mai ales ca simti, cand esti iubit sau nu.
Noi suntem de vine, le acceptam mult prea multe lucruri!

| edy132 a răspuns:

Nu te flata si fetele fac acelasi lucru, love.

| Dariusuu a răspuns:

Vorbele zboara, faptele raman.

Si cu asta am spus tot!

| m00n a răspuns:

Sunt fraiere ca pun botul. Femeia e aia care trebuie sa zica"Suge tocul", nu sa fie calcate in picioarehappySi ele se lasa, hai treaca-mearga azi, hai ca il iert, hai ca nu mai face si se trezesc maritate cu o bovina/porcina.Nu le leaga nimeni de ei, dar daca ele se incapataneaza sa nu vada adevarul asta e doar vina lor, nu a baietilor cu care umblahappy

| Hy_Mattyas_1992 a răspuns:

Buna.daca chiar iubesti o persoana trebuie sa ii dovedesti acest lucru..nu te lasa pacalita de vorbe goale. faptele conteaza.winking