| anonim_4396 a întrebat:

Cum procedez cand el nu vrea sa facem dragoste? (mentionez ca amandoi suntem virgini). Inca n-a adus vorba despre asta, si nici interesat nu e s-o faca.

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nu se știe, poate pentru el ești cuminte și nu vrea să te preseze.
Spune-i.

| 26Geo a răspuns:

Si tu de ce vrei sa scapi de virginitate asa repede? Din ce motiv? Ai macar 16 ani? Cum a zis si Diabla, poate omu te crede cuminte si nu vrea sa isi bata joc de tine, dar in capsoru tau deja au luat-o razna hormonii. Vorbeste cu el despre subiectul asta si vezi ce parere are el.Nu-l presa, ai rabdare.Bafta

| RoxRoman a răspuns:

Pai prima intrebare ar fi de cat timp sunteti impreuna? iar daca e raspunsul de "de putin timp" eu zic ca mai poti astepta, iar daca a trecut cv timp de cand sunteti impreuna poti foarte bine sa deschizi tu discutia intrubandu-l diverse chestii cum ar fi: "ti-au mai cerut alte fete asta?" sau nu stiu nu-mi prea vin intrebari acum in minte. dar oricum daca deschizi discutia o sa iti vie si tie intremarile pe moment si o sa iti dai seama de ce nu vrea sau poate vrea si de acolo e impulsul si o sa se intamplehappy

| Tralalandreea a răspuns (pentru RoxRoman):

Suntem de aproape 6 luni impreuna