| MamaligaCuCarnatzy a întrebat:

Cum sa cunosc fete?
Salut TPU! Vreau sa imi fac o iubita, dar am o mare problema : nu am niciuna cunoscuta cu care sa incerc(zic sa o cunosc in viata reala). Astfel nu prea stiu cum sa fac. Sunt destul de sceptic privind relatiile facute pe Facebook si alte retele de socializare si nu prea cred ca merge daca as aborda o fata pe care o intalnesc pe strada.Iar anul viitor mi s-ar parea cam ciudat sa ma dau la o fata dintr-o data.Pe site-uri de dating nu prea cred ca merge avand in vedere ca n-am 18 inca si oricum, si asa, sunt genul care vrea face to face.Ma gandeam ca as putea si printr-un prieten sau ceva dar din cate stiu, si ei au cam aceiasi problema.Deci:
Ce imi sugerati sa fac ca sa gasesc fete cu care sa pot incerca sa am relatii? Ma intereseaza doar sa le gasesc, dupa, daca nu merge, ghinionul meu.Dar oricum, vreau sa stiu macar ca am incercat.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La tine in clasa nimic? scoala? nu cred, vorbeste cu tot ce prinzi, nu sta dupa fundul unei fete niciodata si dupa mai multe, conteaza ea sa te placa, degeaba o placi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate la ce spui.Traieste viata din plin si dai de ea la un moment dat, iesi pe unde ti-ar plãcea dar nu cu gândul sa cauti.

| anamaria82726 a răspuns:

Eu mi-am facut iubiti doar in grupul de prieteni. Ieseam cu prietenii prietenilor mei.msi tot asa. Am cunoscut multa lume. Dar cele mai multe relatii le-am avut la scoala. Du-te si tu pe la etajul 2laughinge cel mai fain etajlaughing

| RAY a răspuns (pentru anamaria82726):

Acolo e cuibul celor care se iubesc in wc a ))))))))))))))))))

| anamaria82726 a răspuns (pentru RAY):

Daaaahappy

| RAY a răspuns (pentru anamaria82726):

Bine ca stim, ne spui si unde e scoala aia?

| anamaria82726 a răspuns (pentru RAY):

Ho ma ca eram ironicalaughing

| RAY a răspuns (pentru anamaria82726):

Smechero am vrut sa te vizitez la scoala

| anamaria82726 a răspuns (pentru RAY):

N ai sanse

| asdf2kpower a răspuns:

Bă ****. La 15 ani eu mă jucam SA:MP & FIFA și mă durea la dulău de femei. Ai dude toată viața să fwți. Nu te grăbi. Când o să ai găoz o să te rupă la cap să ieșiți și să vorbiți toată ziua și nu o să mai ai timp de tine. Până la 21 de ani n-ai nevoie de femei.

| Laila12Izabela a răspuns:

Habar nu am.Nu stiu. Încearcă prin prieteni, sa iti faca cunostinta cu o fata, daca nu merge asta e.Dar, de obicei iubirea te loveste atunci când te astepti mai putin.Incepe prin a fi prieteni apoi evoluați, la mai mult. Sper sa iti găsești o prietena.Si sper sa te ajute sfaturile mele.

| MamaligaCuCarnatzy explică:

Din alta clasa*