| bubulina_4957 a întrebat:

Cum sa devin mai feminina? mersi mult va rog fara misto! dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Buna! fiecare fata are atuul ei, nu conteaza daca e feminina sau nu, dar depinde de cum vrei tu sa fii si sa te simti in pielea tawinking. daca tu te imbraci mai sport sau poate mai baietos, incearca sa te imbraci cu jeans, cu o bluzitza draguta; imbracamintea nu e intotdeauna lucrul care te face importantawinkingai putea sa vb mai "delicat" adica atunci cand vb cu cineva, nu trebuie sa raspunzi in graba, ci cu calm, vb frumos, incet(dar nici prea lent, cei parea o momaie); feminitatea exista in orice fata, trebuie doar sa o gasesti tu prin comportamentwinking

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai trebuie sa te schimbi si asa incepand da la imbracamintea ta pana la limbajul tau
adica sa vb frumos cu toti fara sa injuri etc.
banuiesc ca n t imbraci ca oricare alta fata /femeie pentru ca daca ti-ai luat o fusta pe tine si o bluza esti destul de feminina sau o pereche de blugi mai stransi cu un tricou strans esti destul de feminina

daca vrei sa devi imbracate ca celelante fete nu injura si asa ai sa devi feminina

bafta

| AnaMaria_3504 a răspuns:

Buna.
Depinde de ce nu te simti tu feminina?
O fata poate sa fie feminina prin atitudine, prin imbracaminte.De exemplu am vazut multe fete care injura, consider ca asta nu-i sta bine unei fete.Deci vorbeste frumos, educat. I-ati haine mulate pe tine.intotdeauna am fost de parere ca o haina mulata sta oricui mult mai bine si mai feminin, decat o haina larga.
O atitudine pozitiva si cu zambetul pe fata iar e un plus de feminitate.