| HatedForever a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai fiu asa de indragostit de cineva?
Imi sta gandul numai la acea persoana. Nu mai am pofta de mancare, de abia adorm (si ma trezesc din ora in ora).
Ce sa fac sa nu mai fiu asa indragostit, obsedat

3 răspunsuri:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna..in primul rand trebuie sa pui orgoliul sentimentelor si fii indiferent. ocupati timpul cu prietenii sau fa altceva de facut in asa fel sa nu te mai gand sa uiti de pers resp

| Ina93 a răspuns:

Off incerca sa uiti
sau mai bine de ce nu ii zici aceia pesrsoana ce simpti pentru ia
poate e mai bine asa

| ƒαηтαααα a răspuns:

Nu iti poti controla inima cand iubesti sau cand esti indragostit nu'i poti cere inimii sa faca ceva ceea ce ea nu vrealaughing