| mihaelaaaaaaaea a întrebat:

De cateva zile sa zic "m-am indragostit" nu mai am pofta de mancare, am un nod in gat, noaptea ma trezesc din jum de ora in jum de ora si imi amintesc de el, parca nu mai sunt eu. Cum pot scapa de starea asta? FUNDAA!

8 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Dar nu ai mentionat, ai fost cu baiatul asta? vorbiti? ce legatura ai cu el? dragostea e frumoasa, si daca si el simte la fel, n-ai de ce sa scapi de starea asta.

| mihaelaaaaaaaea explică (pentru ℓαυяα):

Nu am fost cu el. si nici nu cred ca o sa fiu. asta este problema straight face

| ℓαυяα a răspuns (pentru mihaelaaaaaaaea):

Totusi incearca sa vorbesti cu el, mai bine sa vezi ce simte si el, decat sa regreti dupa ca nu ai incercat happy

| Meap a răspuns:

Ce simti tu, intr-adevar este dragoste.
Daca simte si el la fel, nu ai de ce sa scapi de asta!happy

| mihaelaaaaaaaea explică (pentru Meap):

Pai nu stiu daca simte, cum pot sa imi dau seama?

| Alba_Noapte_1994 a răspuns:

Sa sapi?!?!?! De ce sa scapi?big grin or sa vina vremuri cand o sa-ti fie dor de starile astea, e minunat nu incerca saas elimini sentimetele. Dai de inteles usor usor arata-i ce simti pentru el (asta daca merita).....Multa bafta

| mihaelaaaaaaaea explică (pentru Alba_Noapte_1994):

Pai da dar daca am starile astea "degeaba"? adica sunt doar ca sa le am? Si nu am cum sa ii arat, pentru ca asa sunt eu.

| Alba_Noapte_1994 a răspuns:

Scapi