| AnaEd18 a întrebat:

Vreau să slăbesc urgent, dar sa nu dau fundul jos, urgent, fara pastile sau prostii de la farmacie.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Urgent, urgent... Daca s-ar face la foc automat iti dai seama ca toata lumea ar fi slaba/normala.
Apuca-te de sala si ai grija la alimentatie, mai mult de atat n-avem ce sa-ti facem.

| peperonies a răspuns:

In cazul asta urgent nu mai bea altceva in afara de apa si urgent nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi.

| Lupu_Rafael_1981 a răspuns:

Du-te la sala.Alearga pe banda si restul care sunt de cardio. Daca SLABESTI si curu tau e numai celulita.Incearca sa intrebi instructorul ceva pentru fund sau incearca exercitiile aparate pentru picioare.NU mai manca mult.