| MihaiDan97 a întrebat:

Cum sa fac sa uit pe cineva?,am o mica problema,am avut o colega in clasa cu care mam impretenit repede si am devenit prieteni buni cel putin asa am crezut eu,pana cand ea mi-a spus ca nu mai are ce vorbi cu mine si sa ramanem colegii deoarece ne-am apropiat prea mult,prima m-a durut tare deci nu mai stiam unde sa ma duc,asta s-a intamplat de craciun,pana acum am intalnit persoane noi si imi trecuse supararea, dar problema este ca am vazut-o online si nu stiu de ce ma apasa ceva pe suflet.Ea este o nerecunascatoare, am facut tot ce are posibil pentru ea si am fost mereu bun cu ea.Eu sincer vreau sa o uit. Daca ma putei ajuta cum sa fac asta.Si nu vreau raspunsuri proaste in bataie de joc.

6 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Asta este, accepti realitatea

| clicksnap a răspuns:

Frate, asulta de la stan patitu'. esti barbat, pune-ti un pahar (nu face abuz, ca o sa devii si mai depresiv), baga-ti in tot, ca nu e singura femeie din lume... roulul tau este sa gasesti ceva mai bun. ce tot atata suferinte si rahaturi, chiar crezi ca pentru tine sufera cineva? be serious. numai bine

| sirisacm a răspuns:

Tinere,eu zic ca la scoala, in clasa, ar trebui sa vezi de invatat, sa lasi imprietenitul cu fetele, avantajele fiind doar de partea ta (nu mai suferi fara rost, scrii mai corect, etc).

asa ca raspuns pentru intrebarea ta(care nu stiu cum de a fost acceptata, avand in vedere gramatica), ca sa uiti pe cineva trebuie sa cunosti pe altcineva - este dovedit stiintific ca aceasta este cea mai buna metoda. numai bine

| deeutza123456789 a răspuns:

Incearca sa nu o bagi in seama si sa nu mai vorbesti despre eabig grin

| andygg a răspuns:

Fa-ti o prietena noua fericirea te va face sa uiti big grin

| MihaiDan97 explică (pentru andygg):

Da,am incercat mai rau am suparat, deci punct asta e relatiatea, nu ma mai complic.