| anamaria2200 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma sarute? (sarutul fiind primul pentru el si primul pentru mine )

Răspuns Câştigător
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

happy Daca sunteti un cuplu, sau macar niste prieteni mai apropiati, si e un baiat normal, cum poate refuza laughing eu nu inteleg, daca te sti si frumoasa, adica acceptabila nu va refuza, deci pur si simplu apropie-te de el un pic asa cu capul, ca in filme, si stai un pic asa happy, si poate inchizi si ochii, dar mai bine, nu deci te apropii de el usor usor, daca vezi ca-i timid, sau fraieras, dai un simplu sarut, tu, ca nu e asa greu te apropii te apropii daca el nu simte momentu sarutal tu, tine mult sarutu ca sa simta ceva, si daca faci sarutu cum trebuie, cel mai probabil apoi va continua el, daca e un baiat normal, adica na eu asa as face, problema e ca eu nu las fata sa ma pupe prima in relatie tongue, dar asa te-am zis apropie-te daca nu merge asa saruta-l tu. P.S sarutu` nu e un pupic pe buze, daca nu sti exact documenteazate. Bafta vezi ce reusesti sunt curios ce-o sa faci dar pe mine daca m-ar saruta ea prima si ar face-o si bine m-ar lasa cu gura cascata si foarte surprins, ce sa mai mai fi castigat happy Deci Bafta nu va refuza daca e un baiat NORMAL, si sunteti cat de cat apropiati. big grin laughing

8 răspunsuri:
| Andy_6451 a răspuns:

Cauta momentul si clipa oportuna. Sincer astea nu le prea gasesti usor...mai bine ti le faci tu asa ca invita-l in oras intai dar asa mai diseara si cand se intuneca plimbativa si povestiti, apoi oprestete si un sarut spontan e binevenit mereuhappy dar nu trebuie sa sari pe el. Doar va opriti te uiti in ochii lui si il saruti. Multe fete faca asta. Eu am patit-o la iesire din club cand conduceam o prietena acasa.

| neutrino a răspuns:

Discuti cu el, iti spui dorinta si punctul de vedere, si poate ca o rezolvati, dar numai daca el este capabil de asa ceva.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Il saruti tu prima laughing rolling on the floor, si ca sa nu glumesc daca e timid si tine la tine nu se va arunca prea repede la sarut, iar daca nu e prea timid apropie-te cand va intalniti de el si o data misca incet capu` spre capu` lui usor usor, daca vede momentu` sigur te va saruta el, sau cel putin te pupa pe buze laughing, daca e prea timid, prima varianta pupal tu big grin

| anamaria2200 explică (pentru Coarna_Mihai_1990):

Si daca ma refuza?

| anamaria2200 explică (pentru Coarna_Mihai_1990):

Si daca ma refuza?

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru anamaria2200):

happy Daca sunteti un cuplu, sau macar niste prieteni mai apropiati, si e un baiat normal, cum poate refuza laughing eu nu inteleg, daca te sti si frumoasa, adica acceptabila nu va refuza, deci pur si simplu apropie-te de el un pic asa cu capul, ca in filme, si stai un pic asa happy, si poate inchizi si ochii, dar mai bine, nu deci te apropii de el usor usor, daca vezi ca-i timid, sau fraieras, dai un simplu sarut, tu, ca nu e asa greu te apropii te apropii daca el nu simte momentu sarutal tu, tine mult sarutu ca sa simta ceva, si daca faci sarutu cum trebuie, cel mai probabil apoi va continua el, daca e un baiat normal, adica na eu asa as face, problema e ca eu nu las fata sa ma pupe prima in relatie tongue, dar asa te-am zis apropie-te daca nu merge asa saruta-l tu. P.S sarutu` nu e un pupic pe buze, daca nu sti exact documenteazate. Bafta vezi ce reusesti sunt curios ce-o sa faci dar pe mine daca m-ar saruta ea prima si ar face-o si bine m-ar lasa cu gura cascata si foarte surprins, ce sa mai mai fi castigat happy Deci Bafta nu va refuza daca e un baiat NORMAL, si sunteti cat de cat apropiati. big grin laughing

| Ammizzu a răspuns:

Incearca sa ii arati ca iti place de el

| Scarpinici a răspuns:

Folosesti body language si fii subtila in asa fel incat sa preia el initiativa. Daca nu, pur si simplu saruta-l tu, iar daca iti e frica fa-i in asa fel incat sa para un accident (prefa-te ca te impiedici /pupa-l pe obraz si intoarce-i putin capul / etc... )

| Twinkky a răspuns:

Arata tatele