| IAmWeasel a întrebat:

Cum sa faci o fata sa te placa happy (fara chestii gen bani sau nu mai stiu ce )

Fara raspunsuri jignitoare sau la misto
Funda tongue

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

Noi fetele adoram baieti care ne fac sa radem, ne plac baiti care ne asculta sunt amabili cu noi dar in accelasi timp si amuzanti.iti dau un sfat sa nu incerci sa faci glume tampite pe seama ei comportate normal ma bine cand esti amabil si generos cu ea combina si glumele si zambeste-i tot timpul

3 răspunsuri:
| LordCronos a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YfqP0Q8Eqto

Poti face chestia asta. Sau multe alte lucruri simple din hartie, fetelor le plac chestiile acestea.
Sau poti sa o faci sa rada... fetelor adora asta.;)

| sarpele44 a răspuns:

Mah eu am 10 ani si vorbeste glumesc dar nu ma place

| sarpele44 a răspuns:

Mah am 10 ani si glumesc dar nu ma place