| Jess_9113 a întrebat:

Cum sa-i spun baiatului ca il iubesc fara sa folosesc cuvintele "te iubesc".

Răspuns Câştigător
| Daysukki a răspuns:

Eu,plac,pe tine, the end.

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

"Imi esti mai drag decat orice pe lumea asta","nu mi-as putea imagina viata mea fara tine","te am tot timpul in suflet" ar fi cateva exemple.Inima iti bate, creierul lucreaza, limbajul dragostei te va inspira sa gasesti o multime!

| shtephie a răspuns:

Prin fapte. Cuvintele au si ele rolul lor sunt sarea si piperul intr-o relatie, dar mai importante sunt sentimentele, dovezile de dragoste, sacrificiile, increderea.

| dulcykaLy a răspuns:

Demonstrand. daca nu doresti sa ii spui.

| Lexiiii a răspuns:

In primul rand demonstreazai ca il iubesti. Asta conteaza cel mai mult, cuvintele sunt doar cuvine.Nu au prea mare valoare.

| onlyou a răspuns:

Nu prea ai cum. Parerea mea... Totusi dc nu vrei sa'i spui "TE IUBESC "? Daca chiar nu vrei asteapta sa iti zica el primul happy

| AndyAndrea a răspuns:

Cred ca ar trebui sa astepti sa-ti zica el primul,si daca nu face acest lucru incearca sa abordezi acest subiect de cate ori poti,fara ca el sa-si dea seama si fara ca tu sa marturisesti, ci doar sa il faci pe el sa marturiseasca, iar tu sa poti sa ii raspunzi "Si eu"big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@βoborozzza pai si curvele de pe centura saruta. Crezi ca ele isi iubesc clientii?
@Jess, esti sigura ca il iubesti pe tipul respectiv? Nu confunda iubirea cu admiratia respectiv simpatia!
Cum sa ii dovedesti ca simti ceva pentru el? I-ai apararea, vorbeste frumos cu el, amuza-te. poarta-te ca o amica protectoare, ajuta-l, glumeste cu el, raspunde-i mereu si nu face pe interesanta sau ca ai fi impotriva lui.
Cu drag, Jelli.

| βoborozzza a răspuns:

Saruta-l si isi va da seama singur ca il iubesti.happy

| maik_4059 a răspuns:

Spune-i draga te iubesc e cel mai frumos lucru bafta

| kidsssssss a răspuns:

Spune-i ca ai face orice sa nu va certati.si ca fata de ceilalti la el chiar tii... spune-i tot ce ai pe suflet.winking