| 20luissa04 a întrebat:

Cum sa ii spun baiatului visurilor mele ca il " iubesc"?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Depinde de situaţia în care eşti.
1. Dacă nu schimbi prea multe vorbe cu el şi nu prea aveţi nimic în comun, o s-o faci puţin în alt mod: gen îi exprimi asta indirect prin fapte, gesturi, comportament sau prin intermediul unei cunoştinţe care să'i spună la glumă, dar ştii cum e faza aia...în orice glumă există un adevăr.
2. Dacă comunicaţi şi este totul OK, propune-i o mică plimbare şi bate-i nişte apropouri până ajungi la un subiect legat de iubire, iar atunci deschide-ţi sufletul.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca si el este ca si tine, ii poti spune la fel cum ne-ai spus si noua; oricum nu va intelege mare lucru, dar se va bucura!

| kyliejenner a răspuns:

Cu tupeu