| DongYi_7200 a întrebat:

Cum sa-i spun unui baiat ca-l plac?
De cate ori il vad pe afara el ma saluta si chiar ma pupa pe obraz dar pe mess nu prea vorbeste cu mine.
La un spectacol care a tinut 3 zile, el a dansat cu mine si m-a luat in brate
Cum as putea sa aflu ca-ma place? El nu-mi spune ce simte pentru mine.
As vrea sa-i spun eu ca-l plac dar nu am curajul sa o fac.

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Fi atenta. De acum cand va vedeti pe afara salutal si fa si tu acelasi gest. Pupal pe obraz ca sa vezi cum reactioneaza, sau macar ia-l in brate. Invital in oras la un suc vezi daca va intelegi bine daca ii place sa vorbeasca etc. Si fa-ti curaj. Spune-i. De exemplu: Esti afara cu el si vorbiti ce vorbiti si ii spui. Hey, sti as vrea...sa iti spun ceva. Eu te plac si am vazut ca ma luai in brate ca dansai cu mine ca ma pupai pe obraz si mi-am zis sa iti spun ca sa aflu daca si tu simti ceva pentru mine. Bafta sper sa te placatongue

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Sfatu lu iza4ever e f bun:X

| picolini a răspuns:

Sincer, parerea mea este ca un baiat este foarte atras de fetele directe care nu se ascund dupa deget, si copilarii de genu asta. Nu risti nu castigi. Nu e neaparat sa ii spus diirect in fata, un sms, ceva. Ce ai de pierdut? De castigat sigur o sa ai... Baftawinking

| DexterKill a răspuns:

Pui pe cineva sa-i zica ca-l placi si sa vezi ca atunci cand ai sa ajungi fata in fata cu el ai sa ai tupeu