| frimiturel a întrebat:

am si eu o problema, cum pot sa-i spun prietenei ca nu-mi place sa facem dragoste cand e pe stop fara sa se supere?

Răspuns Câştigător
| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai e delicat. Daca ii spui direct o sa se supere ca va spune ca o consideri murdara. Incearca sub dus.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce prietenei tale ii face placere sa intretina raporturi sexuale in perioada de menstruatie rezulta ca ea are libidoul ridicat doar in acea perioada si numai in acele conditii poate ajunge la orgasm. Deoarece este posibil ca in afara perioadei menstruale ea sa nu poata ajunge sa se bucure de placerile sexului ar fi indicat sa aveti o discutie mai complexa in vederea rezolvarii problemei in care fiecare dintre voi sa-si exprime parerile cat se poate de sincer.Gandeste-te bine deoarece s-ar putea ca prin refuzul tau pe motive doar de tine stiute, sa-i refuzi iubitei adevarata ei placere sexuala.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca un adevarat cavaler mereu are sange pe sabie laughing!
Glumesc, ii spui pur si simplu ca nu e un lucru prea placut si ca te scarbeste.

| anonima0101 a răspuns:

Cred ca o sa e supere dar daca ai putin tupeu, poate o convingi desi cand e pe stop nu e prea indicat sa intretina relatii intime plus ca e scarbos. laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonima0101):

Poate e scarbos pentru tine si cel care a pus intrebarea, pudicii naibi laughing Nu ai vazut cum arata dracula pana nu iti face un barbat oral la menstruatie laughing)

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Poti sa ii spui ca nu iti place, ca o iubesti, dar iti este putin scarba de asta. happySucces! happy

| cameleonu05 a răspuns:

Ca sa eviti scandalul incearca alte gauri laughing

| delya91 a răspuns:

Incearca sa zici asa :"today is my day to empty the bag, but not red ***!"