| Regedesubmunte a întrebat:

Cum sa îi spun unei colege de clasa ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
| EzeQuielz a răspuns:

Nu trebuie să îi spui direct "Te iubesc", mai întâi vorbește cu ea, vezi dacă și ea te place, îi spui mai întâi "Te plac", după ce vorbești mult cu ea. Să nu o disperi, adică să nu vorbești în continuu cu ea, așa te va crede ciudat și nu cred că vrei asta. Sper că te-am ajutat, bafta!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Invit o undeva la un suc, si acolo îi poti spune, asa de față cu clasa e mai greu, asta daca ea acceptă invitatia ta, este mai simplu, ce vârstă ave ti voi?

| neutrino a răspuns:

Nu-i spune asa ceva, isi va da seama ca o minti. Spune-i ca iti place de ea pentru ca este frumoasa si desteapta!

| T0T a răspuns:

Cum adică cum îi spui? Ai învățat să vorbești, să scrii? Dacă da, ce îți mai trebuie să știi?