| DJ Next a întrebat:

Cum sa-i spun la o fata ca o iubesc, daca ea este clasa a 7 si eu a 10

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

¨Te iubesc.nu am gasit alta cale mai frumoasa sa-ti spun, si ocoliturile nu-mi plac. Poate tu nu simti la fel pentru mine, dar sper sa nu te opreasca nimic sa simti la fel? ¨ cam asta e textul, alege ce vrei, si foloseste-ti propriile cuvinte. Sper ca ai inteles ideea happy

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Te iubesc! simplu, frumos, cu rabdare, tact, calm si inteligent happy

| anonim24 a răspuns:

Nu ar trebui sa o lasi sa invete la varsta ei decat sa stea si sa se gandeasca la ce i-ai zis? Te-ai gandit ca s-ar putea prin lucrul asta sa nu se mai gandeasca la scoala si ar fi un lucru rau, chiar trebuie sa ii spui la varsta asta ca o iubesti in loc sa ii spui ca iti place de ea si chiar stii ce inseamna sa iubesti la 16 ani? cam atat cred ca ai.

| deleuandrei a răspuns:

Invingeti teama si sa ai curaj si totul va fi ok... incearca sa vb cu ea si sper ca va fi totul bine... bafta

| onofrei89 a răspuns:

big grin Daca e in clasa a 7-a nu poate fi prea greu sa o vrajesti, tu ai mai multa exeperienta cred, deci doar acordai putina atentie si fa-o mereu sa zambeasca, rezultat garantat.Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traieste-ti sincer prietenia cu ea fara prea multe cuvinte ...La virsta ei ai putea-o speria...